RSS
Понеделник, 10 Април 2017 17:18

ФК "Палас" продължава победния си ход

Написана от
В поредния кръг от МОФГ-Кърджали футболистите от ФК "Палас” надделяха с 3:1, като домакини над ФК"Левски"Крумовград. И така запазиха лидерската си позиция.Още от самото начало на мача Рудоземчани показаха че са по-класния отбор и в 3та минута вече водеха с 1:0.гола бе отбелязан от юношата на клуба Елмир Мустански. След гола видимо настъпи сериозно отпускане в редиците на Палас и това доведе до изравняване на резултата.Така първото полувреме завърши при резултат 1;1.След направените смени през второто полувреме и с влизането в игра на Антон Бозов и Виктор Маринов резултата стана 3:1,именно с голове на Виктор Маринов който също е юноша на Палас. До края на мача рудоземчани пропиляха още много голови възможности а 15м.преди края гостите доиграха мача с човек по-малко заради получен червен картон.Доволен съм от резултата,,но не и от играта,момчетата могат много повече да се надяваме,че ще го покажат в следващите мачове и най-вече на предстоящия мач с ФК"Родопа"Смолян,добави старши треньора Бисер Кабаков.
Децата родени2005г.с треньор Антон Бозов завършиха 1:1 с прекия си конкурент за второто място ФК"Брестник" и за сега запазват втората позиция но борбата продължава.В сряда Палас играе с ФК"Левски"Карлово в Пловдив на изкуствените игрища до стадион"Пловдив"или известен  като 9ти Септември.

ФК "Палас”

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР

Всички фото, видео и текстови материали в този сайт са собственост на СМОЛЯН ДНЕС! освен в случаите, когато изрично  е посочен друг автор. Всяко копиране и репродуциране на тези материали без изричното писмено съгласие на СМОЛЯН ДНЕС!  се преследва по "Закона за авторското право и сродните му права", както и по "Закона за защита на конкуренцията". Уеб дизайн СМОЛЯН ДНЕС!