Комикс работилница в библиотеката
- Публикувана от Смолян-днес
- Публикувана в Култура
- Печат
- Е-мейл
Ако комиксите са ваша страст или постоянно създавате такива във главата си – сега е моментът да се научите как да оставяте въображението върху белия лист!
„Манга Академия” гостува на 21 и 22 април на Регионална библиотека „Николай Вранчев”, където ще проведе двудневна комикс работилница в часовете от 15:30 до 18:00 ч.
Това е начин за любителите на графични романи да споделят интересите си един с друг и да научат всички стъпки по създаването на комикс, независимо от стила му. В творческата работилница ще се дадат насоки за разказване на завладяващи истории и създаване успешен дизайн на героите.
Записване: до 09 април, отдел „Читалня” или на тел: 0876847320 – Гергана Янева.
Има и още…..
За всички любители на графичните романи или любопитни да научат стъпките по създаването им, ще бъде открита изложба на „Тракиеца” – графичен роман, създаден от сръбския сценарист Иван Велкович и реализиран от екип български творци – любители и утвърдени автори на комиски от различни поколения. В проекта участват художниците: Александра Вучкова, Божидар Колев, Гергана Радулова, Лия Василева, Любослав Герасимов, Миа Михайлова, Ники Сердаров, Ралица Алексиева, Симона Стоянова, Ясена Дачева.
Заповядайте на откриване на изложбата на 21 април (вторник) от 18:30 ч. в Регионална библиотека „Николай Вранчев” – гр. Смолян!Последните от Смолян-днес
- Откриха мъртъв издирвания мъж от Средногорци
- Изложба на деца от Школата по изобразително изкуство е открита в КДК
- Регионална библиотека организира конкурс за рисунка
- Областен информационен център – Смолян отбеляза своята 15-годишнина
- Засилени мерки за сигурност и пътна безопасност по време на абитуриентски балове и честванията на 24 май в Смолянска област