Меглена Кунева и представители на Сдружение „България на гражданите” ще посетят Смолян и Баните
- Публикувана от Смолян-днес
- Публикувана в Архив новини
- Печат
- Е-мейл

По-късно Кунева и представители на Сдружението ще се срещнат с жители на община Баните. Срещата ще е от 15.00 часа в х-л „Родопи”, съобщиха от сдружението.
На предстоящите срещи Меглена Кунева ще изрази специални благодарности към жителите на Смолянска област, където Кунева постигна най-добри резултати на изминалите президентски избори – 20,58%, като в общините Мадан, Рудозем, Неделино и Доспат тя получи над 25% от гласувалите на вота.
От началото на 2012-та година, представители на Сдружение „България на гражданите” проведоха срещи с жителите на 16 населени места. Гражданското сдружение вече има свои представители в 8 областни градове.
Вашият FACEBOOK коментар ...
Последните от Смолян-днес
- Изложба живопис на петима художници представят в КДК
- Безплатни прегледи за туберкулоза организира МБАЛ – Смолян
- Общинският съвет в Смолян избра постоянните си комисии
- Трима светци чества Православната църква на 4,5 и 6 декември -Света Варвара, Свети Сава Освещени и Свети Никола
- С червени балони в небето над Смолян и множество други инициативи ще отбележим 1 декември