МЛАДЕЖКА ФОТОИЗЛОЖБА В КДК – СМОЛЯН
- Публикувана от Смолян-днес
- Публикувана в Култура
- Печат
- Е-мейл
На 21 септември, вторник, от 18 часа в зала „Петър Стайков” на КДК на бул. „България” 43,.ще открием младежка фотоизложба на два фотоклуба: „Светлопис” при Регионална библиотека „Николай Вранчев” – Смолян и „Рудозем” при Н.Ч. „Христо Ботев – 2000” от миньорския град с ръководител Сашо Сарандалиев.
Четиринайсет фотографи се представят с близо сто фотоса, запечатали незабравими мигове от природата, от общуването между хората, между човека и животните и емоцията при дългоочаквана среща с родния край.
Изложбата ще остане на вниманието на смолянчани и гостите на града до 2 октомври т.г. „Искаме да покажем ново, по-различно отношение към нещата от живота, нашият „бунт” към установилия се диктат в този „Рай на нищо правенето” в държавата, оказала се наше отечество”, сподели Ц. Иванов, подготвящ се за кандидатстудентски изпит по фотография във Театралната академия – София.
Елате да подкрепим младите дарования. КДК спазва всички мерки за безопасно общуване в обстановка на Ковид пандемия.
КЛУБ НА ДЕЙЦИТЕ НА КУЛТУРАТА – СМОЛЯН
Последните от Смолян-днес
- На 24 юни Православната църква чества Рождение на св. Йоан Кръстител / Еньовден/
- Дискусия „Бъдещето на регионалните новини“
- Завърши обучението на участниците в „Детско полицейско управление“
- Ученици от област Смолян бяха отличени в конкурс за есе, посветен на доброволчеството
- Философът и историк Тодор Згуров споделя свои епиграми