Победителите от седмото издание на конкурса "Аз раста патриот"

Победителите  от седмото издание на конкурса "Аз раста патриот"

Възрастова група от 1 до 4 години:

Първо място- Аида Рупецова-2г., гр. Рудозем

Първо място- Велизар Бозов-2,9г. –гр. Рудозем

Второ място-Деа Демирева-2,6г. , гр. Рудозем

Второ място-Лиана Дурева и Димитър Калайджиев-11 м. , с. Смилян

Трето място-Симеон Велинов-3г., гр. Златоград

Трето място-Виктория Архипова-4г., гр. Доспат

Поощрителна награда за артистичност –Стефани Дякова-4г., гр. Златоград

Възрастова група от 5 до 10 години:

Първо място- Ивон Хаджийска-10г., гр. Смолян

Първо място- Диана Даскалова-8г., гр. Златоград

Второ място –Елеонора Михайлова-6г., гр. Златоград

Второ място – Александър Илиев-6г., гр. Златоград

Трето място-Мария Москова-5г., гр. Златоград

Трето място-Никол Сариева-5г. гр. Златоград

Специална награда за оригинална идея –Александър Александров-8г., с. Смилян

Специална награда за оригинална идея -Николай Парашкевов-5г., гр. Златоград

Специална награда за оригинална идея -Андрей Петров-9г. с. Црънча

Поощрителна награда за артистичност- Елиф Байрямова-5г., гр. Доспат

Поощрителна награда за артистичност- Емили Боюклиева-8г., с. Долен, Община Златоград

Поощрителна награда за артистичност- Радостина Хълбукова-8г., с. Загражден

Възрастова група от 11 до 14 години:

Първо място -Маги Чолакова-11 г., с. Загражден

Второ място-Ани Кьолчева-11г., с. Загражден

Второ място-Сузана Агова-13г., с. Грохотно

Трето място-Веселина Байрактарова-12г., с Црънча

Трето място- Нели Славчева -13г., Смолян

Специална награда за оригинална идея- Сузана Агова-13г. и Мирай Картълова-11г., с Грохотно

Поощрителна награда за артистичност- Александър Каракушев-11г., с Црънча, Община Доспат

Поощрителна награда за артистичност- Кристина Иванова-11г., гр. Мадан

Възрастова група от 15 до 18 години:

Първо място – Йоана Даскалова-16г.-гр. Златоград

Второ място -Даниела Стоянова-16г., гр. Златоград

Трето място –Бисер Илиев-16г., гр. Златоград

Специална награда на областния управител за приемственост и семейните традиции

Семейство Росен, Евелина, Симона и Владислав Молови –гр. Смолян

Наградата на „Михалково АД

Владимир Сариев - 2 г. с.Барутин, Община Доспат

Велизар Боюклиев - 8 г. с. Смилян

Елис Хаджиева - 11 г. с. Црънча, Община Доспат

С грамота за съпричастност към българските традиции са отличени:

Виолета Иган, Калина Иган, Емма Бъчварова, Ива Илиева, Радея Ралева -Българско училище „Христо Ботев“- Ню Йорк, САЩ

Ивайла Петрова-3г., гр. Враца

Група Моливко –ДГ „Славейче“, гр. Криводол

Стефан Спиридонов и Аделина Христоскова-6г., Пловдив

Колективни награди, осигурени от РУО на МОН-Смолян

ДГ „Дъга“-с. Елховец

ДГ „Снежанка“-гр. Рудозем, група „Слънчице“

ДГ „Радост“ –гр. Златоград, група „Звездичка“

ДГ „Слънце“-гр. Доспат.

Център за работа с деца на улицата-с. Широка лъка

Наградата на РИМ „Стою Шишков“-гр. Смолян

Михаела Янъкова-10г., с. Загражден

Симона Молова-13г., гр. Смолян

Лора Петкова-5г., гр. Пловдив

Награда на Регионална библиотека „Николай Вранчев“-Смолян

Ивана Чилова-5г., гр. Рудозем

Наградата 101-ви алпийски полк -гр. Смолян

Теодор Димчевски-8г., гр. Смолян

Николета Димчевска-7г., гр. Смолян

Владислав Молов-10г., гр. Смолян

Симона Молова-13г., гр. Смолян

Наградата на Научен център по животновъдство и земеделие –Смолян /КОС/

Йоана Бозова-10г., с. Боровина, Община Мадан

Миа Кехайова-3г., с Витина, Община Рудозем

Награда на ОД на МВР-Смолян

Елена Дългъчева-5г., Пловдив

Филип Духов-4г., гр. Доспат

Наградата РЗИ-гр. Смолян

Димитър Оджаков-3г., гр. Смолян

Камара на строителите –областно представителство-Смолян

Калоян-1,8г, Божидар-6г., и Кирил-11г. Кирови, с. Момчиловци

Наградата на Петя Гайдарова, автор на идеята за конкурса

Цвети Санева-2,4г., с Гърнати, Община Неделино

Наградата на Регионална дирекция „Социално подпомагане“-Смолян

Александър Илиев-6г., гр. Златоград

Наградата на ОДБХ- Смолян

Рая и Мая Чаушеви 6г., с. Любча

ОД „Земеделие“

Виктория Маджарова-2,8г.- гр. Рудозем

Деа Демирева-2,6г. –гр. Рудозем

Даниел Трампов-4г., гр. Доспат

Наградата на РИОСВ-Смолян

Светослав Хаджиев-9г., с. Смилян

Крисия Хаджиева.6г., с Црънча

Емили Жекова-3г., гр. Рудозем

Награда но ЮЦДП-гр. Смолян

Никол Сариева-5г., Златоград

Виктория Башева-5г., гр. Рудозем

Михаела Йорданова-7г. , гр. Златоград

Мерйем Салимехмед-7г., с. Боровина

Карина Петкова -8г., с. Пловдив

Наградата на Регионална дирекция „Гранична полиция“-Смолян

Ивайло Йорданов-6г., гр. Златоград

Мартин Маджаров-2,8г., гр. Рудозем

Деа Демирева-2,6г., гр. Рудозем

Елена Томашова-5г., гр. Смолян

Марио Кехайов-9г., с. Црънча

Награда на Регионална туристическа асоциация „Родопи“

Амая Живкова-5г., гр. Златоград

Награда на ОД на ДФ „Земеделие“-Смолян

Васил Шехов-3г., гр. Златоград

Ана Марокова—4г., гр. Златоград

Награда на РД „ПБЗН“-Смолян

Лияна Христова, 10г. , Смолян

Жасмина Павлова.10г., с. Смилян
Вашият FACEBOOK коментар ...
нагоре