СЪОБЩЕНИЕ ОТ „ПАМПОРОВО“ АД ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА СКИ СЕЗОН 2020/2021 В ПАМПОРОВО
- Публикувана от Смолян днес!
- Публикувана в Спорт
- Печат
- Е-мейл
След проведено тестово изследване на здравето на служителите, Пампорово АД взе решение ски зона Пампорово да продължи работа при спазване на всички противоепидемиологични мерки. С цел опазване здравето и живота на всички и с цел намаляване разпространението на болестта в курорта и региона, информираме заинтересованите лица, че от 22 март ще останат да работят следните съоръжения: лифтове №2 Студенец–Снежанка, №5 Малина–Снежанка и №6 Стойките–Снежанка, които обслужват всички отворени и към момента ски писти № 1, 1А, 2, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 10, 11 и 12.
Хотел Перелик ще продължи да работи с 50% от капацитета си при съблюдаване на въведените от 22.03.2021 г. противоепидемични мерки – неработещи ресторанти, барове, фитнес и СПА център и с възможност за изхранване на гостите по стаите.
Апелираме всички гости в курорта да спазват противоепидемиологичните мерки, за да запазим здравето и живота, както на туристите, така и на хората ангажирани с обслужването им.
При промяна на обстоятелствата като усложняване на обстановката в страната и региона или при значително нарастване на броя на заболелите служители, дружеството ще преразгледа решението си и своевременно ще информира обществеността за възможността ски зоната да продължи работа.
Последните от Смолян днес!
- „Пресвета Богородица е Покров за света, по-широк от всичките облаци на небето“
- ГЕРБ, ДПС, БСП и "Има такъв народ" получават по един мандат в област Смолян
- Две ПТП-та в Смолянско на 8 април с леко ранени
- Заради силна музика, чепеларец ще лежи в ареста
- Конференция за бъдещето на Европа: Стартиране на гражданската платформа на 19 април