В сряда ще се проведе пресконференция за модернизация на уличното осветление

В сряда  ще се проведе пресконференция за модернизация на уличното осветление

На 28 септември, сряда,   от 11:00 часа в зала 247 на Общинската администрация в Смолян ще се проведе пресконференция за представяне на проект „Рехабилитация и модернизация на системата за външно изкуствено осветление на гр. Смолян  по програма „Възобновяема енергия, енергийна ефективност, енергийна сигурност“, финансирана от Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство 2014 – 2021. Програмен оператор на програмата е Министерство на енергетиката.

На пресконференцията ще бъдат представени планираните дейности и резултати, както и напредъка в изпълнението на проекта към момента.
Вашият FACEBOOK коментар ...
нагоре