В център за подкрепа за личностно развитие- ученическо общежитие, Смолян откриха учебната година
- Публикувана от Смолян-днес
- Публикувана в Архив новини
- Печат
- Е-мейл
На тържеството присъства г-жа Мария Семерджиева- началник на РУО на МОН. Директорът г-жа Павлина Марковска поздрави родителите, че децата им са в сигурни ръце и екипът на общежитието работи с мисъл и грижа към учениците. „Нашата цел е да направим общежитието още по уютно за вашите- нашите деца“.
Тя се обърна с благодарност за уважението и грижата на РУО към ученическото общежитие. „Днес, когато образованието и възпитанието на децата на България е сред най-важните приоритети, взаимодействието между институциите, отговорни за това е безценно“.
Г-жа Семерджиева приветства учениците с новата учебна година, поздрави колектива на общежитието, родителите и пожела на учениците да са здрави, за да успяват в учебния прооцес и в живота. Тя разгледа обновените сервизни помещения и подобренията на материалната база.
Последните от Смолян-днес
- Дискусия „Бъдещето на регионалните новини“
- Завърши обучението на участниците в „Детско полицейско управление“
- Ученици от област Смолян бяха отличени в конкурс за есе, посветен на доброволчеството
- Философът и историк Тодор Згуров споделя свои епиграми
- Експерти проучват причините за съхненето на елата в горските територии на ТП ДГС „Смолян“